Nabór do sekcji pływackiej UKS

Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” ogłasza nabór do sekcji pływackiej.

Dzieci będą się uczyć 4 sportowych stylów pływackich (motylkowego, grzbietowego, klasycznego, dowolnego), skoków startowych , nawrotów, zasad bezpieczeństwa przebywania nad wodą. Zajęcia na basenie będą prowadzić wykwalifikowani trenerzy pływania, których wychowankowie są wielokrotnymi medalistami Mistrzostw Europy, Mistrzostw Polski, członkami Kadry Narodowej Polski.
Pamiętajcie!
Dla nas nie ma za grubych, za chudych, za wysokich czy niskich, nie utalentowanych… Kochamy wodę, nie walczymy z nią. Wykorzystujemy naturalne predyspozycje jakie ma dziecko! Bawimy się treningiem, a wtedy wyniki przychodzą w sposób naturalny, niewymuszony, a przede wszystkim przychodzi satysfakcja i zadowolenie.

ZEBRANIE ORGANIZACYJNE WE WTOREK 06.09.2016 o godz. 17.30 w SP5