Obóz w Szklarskiej

Ponad sto osób rozpoczyna swoją przygodę z sezonem 2016/2017 w Szklarskiej Prębie. W sercu Karkonoszy na obozie sportowym pracujemy na ogólnym przygotowaniem sprawnościowym. Już w dniu przyjazdu odbyły się pierwsze zajęcia ruchowe, które dały się we znaki wakacyjnym leniuszkom:). Drugi dzień obfitował w spacery po górkach otaczających Szklarską. Trzeciego dnia pokonywaliśmy swoje słabości w parku sportów ekstremalnych na Kruczych Skałach oraz udaliśmy się do wodospadu Kamieńczyk. Popołudniu pod okiem instruktorki Magdy wzieliśmy udział w zajęciach aerobiku. Piątek spędziliśmy za granicami Naszego państwa. Zwiedzając stolicę Czech smakowaliśmy pyszne tradelinki. W sobotę zdobyliśmy najważniejsze szczyty Gór Izerskich. Niedziela dniem turniejów unihoka i koszykówkę. W poniedziałek zdobyliśmy Szrenicę, Łabski Szczyt, Śnieżne Kotły i drugą co do wielkości górę Karkonoszy Wielki Szyszak. Wtorek przepracowaliśmy na wspólnych zabawach z piłkami, w aerobiku i podczas doskonalenia gibkości. W środę bez szans okazała numer jeden w Karoknoszach „Śnieżka”. Czwartek to bardzo przyjemy spacer po skalnym mieście. W piątek cofneliśmy się o kilkaset lat. W muzem Żelazny Tygiel Waloński poczuliśmy się jak starożytni górnicy i poszukiwacze złota. Sobotę, przywiatliśmy na Łebskim Szczycie spędzając tam wschód słońca, popołudniu ostatnie treningi:).

PLANOWANY PRZYJAZD niedziela 21.08.2016 godz. 16.00 – 16.30 CSiR w Konstantynowie Łódzkim

Linki do zdjęć z obozu w rozszerzeniu

galeria 1 – krucze skały grupa starszaków

Praga gr. młodsza

Spacerek 1a
Spacerek1B
Spcerek 1c

Rozruch