Puchar Polski w Krakowie

Zakończyło się Grand Prix Puchar Polski w Pływaniu Kraków 2016. Nasza jedyna reprezentantka na tej imprezie, Milena Karpisz, w poszczególnych swoich startach stylem dowolnym zajęła następujące miejsca: dwukrotnie uplasowała się na III m-cu na 400 i 800 dow oraz XI m-ce na 200 dow i XXIII m-ce 100 dow. Zajęła VI tą lokatę wśród najlepszych zawodniczek GP w Krakowie
Kolejna runda Grand Prix odbędzie się w Łodzi w dniach 5-6 listopada. Zapraszamy do Kibicowania na ul.Styrską od godz. 9.00 w sobotę

W rozszerzeniu Wyniki
Gratualcje !!!
W dniach 21-22.10.2016 dwie reprezentantki UKS Piątki Tatiana Dąbrowska i Maria Patora (powołane do kadry Polski Juniorów) zostały zaproszone na badania sportowe do Instytutu Sportu w Warszawie. Spośród wszystkich 14letnich kadrowieczek, Nasze Konstantynowianki we wszystkich próbach wysiłkowych uplasowały się górnej połówce. Tak trzymać

Wyniki