Otwarte Mistrzostwa Mławy

Zawodnicy UKS Piątka w sobotę i niedzielę (12 i 13.11.2016r) startowali w Mławie w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Mława.
W pierwszym dniu zawodów wychowankowie trenerów Tomasza Kotusa, Robert Bujnowicz i Roberta Żołądka wywalczyli 25 medali (12 złotych, 8 srebrnych, 5 brązowych)!!!
W konkurencji 50m stylem grzbietowym złoto wywalczyła Antonina Sulak i Szymon Iskra. Brązowy medal wywalczyli: Inga Rucińska i Patryk Misztal.
W konkurencji 50m stylem motylkowym bezkonkurencyjne były nasze zawodniczki, które wywalczyły 3 złote medale: Karina Łysakowska, Weronika Sterniczuk i Maria Patora.
W konkurencji 50m stylem dowolnym złote medale wywalczyli: Karina Łysakowska, Maria Patora, Oskar Nuszczyński. Natomiast srebrne medale zdobyli: Jan Jarczewski i Dawid Romanowski.
W konkurencji 50m stylem klasycznym złoto wywalczyła Wiktoria Rucińska a srebro Jan Jarczewski i Szymon Iskra.
W konkurencji 200m stylem grzbietowym srebro wywalczyła Patrycja Petera a brąz Laura Bujnowicz.
W konkurencji 200m stylem dowolnym złoto zdobyła Inga Rucińska, srebro Szymon Iskra i Dawid Romanowski a brąz Maria Patora.
Świetnie spisały się sztafety. W kategori 9-10 lat sztafeta UKS Piątka wywalczyła złoto w składzie Antonina Sulak, Karina Łysakowska, Oskar Nuszczyński, Patryk Misztal. Złoto wywalczyła również sztafeta „Piątki” w kategori 11-12 lat w składzie: Antoni Działak, Szymon Iskra, Franek Jarczewski, Inga Rucińska. Sztafeta „Piątki” w kategorii 13-14 lat zdobyła srebro w składzie: Maria Patora, Maria Liwowska, Weronika Sterniczuk, Dawid Romanowski.
Przed nami drugi dzień zawodów
W drugim dniu zawodów kolejny worek medali!!!

Na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Mława zawodnicy UKS „Piątka” wywalczyli 18 medali (11z, 2s, 5b) !!! Wychowankowie trenerów Tomasza Kotusa, Robert Bujnowicz, Roberta Żołądka w konkurencji 100m stylem dowolnym wywalczyli kilka medali. Złoto wywalczyli: Karina Łysakowska, Maria Patora i Dawid Romanowski. Medal brązowy zdobył Franciszek Jarczewski. W konkurencji 100m stylem klasycznym złoty medal wywalczyła Wiktoria Rucińska i Szymon Iskra a brązowy Inga Rucińska i Bartosz Skóra. W konkurencji 100m stylem grzbietowym złoty medal wywalczyła Antonina Sulak, srebrny medal Karina Łysakowska a brązowy Patrycja Petera. W konkurencji 100m stylem motylkowym złoto wywalczyła Weronika Sterniczuk. Na 100m stylem zmiennym złoto wywalczyli Weronika Sterniczuk i Maria Patora, srebro Inga Rucińska a brąz Dawid Romanowski. W wyścigach sztafetowych 4x50m stylem zmiennym złoto wywalczyła sztafeta 9-10 latków w składzie A. Sulak, K. Łysakowska, W. Rucińska i O. Nuszczyński. W kategorii 13-14 lat złoto wywalczyła sztafeta w składzie W. Sterniczuk, B. Skóra, M. Patora, D. Romanowski. Jutro podsumujemy całe zawody;) Wielu zawodników otrzymało tytuły w klasyfikacji na najlepszego zawodnika zawodów ale o tym jutro;) Brawa dla wszystkich zawodników!!!

W rozszerzeniu WYNIKI i listyWYNIKI i Listy