Długi weekend zmagań

W miarę kolejnych bardzo udanych startów z początku sezonu apetyty rosną. Już od czwartku będzeimy mogli śledzić poczyniania zawodników Piątki Konstantynów Łódzki w kolejnych zmaganiach. Rozpoczynają roczniki 2005 i 2004 w Ogólnopolskim Sprawdzianie Wszechstronoości i Wytrzymałości dającym prawo startu w najważniejszych zawodach 2017 roku czyli Druzynowych Mistrzostw Młodzików. Każdy zawodnik zmierzy się w konkurencji 200 zmiennym i 800 dowolnym.
W weekend, w rekordowym Grand Prix pod względem ilości osób, będą rywalizowali Milena Karpisz, Jakub Kraska i Tatiana Dąbrowska. Puchar Polski w Poznaniu będzie jednyną możliwością uzyskania kawlifikacji na Mistrzostwa Świata oraz dla juniorów mozliwością wywalczenia reprezentacji na grudniowe wielomecze.
Nasi gimnazjaliści sprawdzą formę w Górach Świętokrzyskich przed zimowymi Mistrzostwami Polski w dwuboju. Roczniki 2001 – 2003 będą rywalizować w Ogólnopolskich zawodach pływackich o Puchar MOSIR Kielce
Trzymamy kciuki
W rozszerzeniu linki do zawodówZawody w Kielacach

GP Poznań

WYNIKI Sprawdzianu