Mistrzostwa Ligii Dzieci 10latków i Rekord Okręgu

Ostatnimi zawodami w roku 2016 dla klubów województwa łódzkiego była rywalizacja w mistrzostwach ligii dzieci. W Kutnie wystartowało ponad 150 10latków z 16 klubów województwa. Zawodnicy z Konstantynowa Łódzkiego wywalczyli 9 krążków 6-1-2. Mistrzostwo indywidualnie zdobyli Antosia Sulak na 100 grzb i 100 zm, Karina Łysakowska 50 mot, Rucińska Wiktoria na 50 klas, Misztal Patryk na 50 klas. Srebro wywalczyła Karina na 200 dow. Brąz zdobyły Weronika Podstawczyńska na 50 klas oraz Wiktoria Rucińska na 100 zm. Najprzyjemniejszą wiadomością był rekord okręgu i złoty medal w konkurencji 4×50 zm dziewcząt w składzie; Sulak Antonina, Podstwczyńska Weronika, Łysakowska Karina, Rucińska Wiktoria. Poprzedni wyniki konstantynowianki poprawiły o 3sekundy:). Punktowane miejsca zdobyli: Przemysław Pawlak VI m-ce 50 klas, Podstawczyńska Weronika VII m-ce 100 zm, Patryk Misztal IX m-ce 200 dow, Dusińska Zofia XI m-ce 100 grzb. Gratulacje dla podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza
W rozszerzeniu WYNIKIWyniki