Mistrzostwa Łódzi 8latków

We wtorek 07.03.2017 odbędą się pierwsze oficjalne zawody pływackie dla 8latków. Z województwa na strat w SP149 ul Tatrzańska zgłosiło się 125 zawodników z 11 klubów. Wśród startujących miejsce znalazło 10 delegowanych z UKS Piątki Konstantynów Łódzki przez trenerki Dominikę Gontarek i Annę Pogocką

Fantastycznie spisały się podopieczne trenerek Anny Pogockiej i Daminiki Gontarek. W pierwszym oficjalnym starcie każdy z zawodników pokonywał dystans 25 metrów grzbietem i dowolnym. Zawodnicy z rocznika 2009 w klasyfikacji klubowej zajęli wysokie V m-ce. Indywidualnie wszyscy poprawiali rekordy życiowe. Jedyny medal dla Konstantynowa wywalczyła Zosia Kowalczyk, zdobyła brąz na 25 dowolnym. Punktowane miejsca zajmowali: Luniak Aleksander IV m-ce 25 grzb i VIII m-ce 25 dow, Kowlaczyk Zosia V m-ce 25 grzb, Kuchcińska Matylda XIV m-ce 25 grzb, Jędrych Gabriel XVII m-ce 25 grzb, Waberska Julia XVIII m-ce 25 grzb i Wawrzyniak Amelia XXV m-ce 25 grzb
Gratulacje dla najmłodszych!!!!

W rozszerzeniu wyniki

Wyniki