UKS Piątka Mistrzem Województwa!!!

17 marca w Skierniewicach odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Klas III w pływaniu. Wśród 182 zawodników z 16 klubów najlepszą drużyną Województwa został UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki!!!
Podopieczni trenera Robert Bujnowicza i Marty Gruszczyńskiej wywalczyli aż 8 medali (3z, 2s, 3b)
W konkurencji 25m stylem motylkowym złoto wywalczył Oskar Nuszczyński, srebro Amelia Kaczmarek a 4 m-ce Julia Ber.
W konkurencji 25m stylem klasycznym srebro zdobył Janek Jarczewski.
W konkurencji 50m stylem dowolnym złoto wywalczył Oskar Nuszczyński i Julia Ber, brąz Amelia Kaczmarek a 6 m-ce Janek Jarczewski.
W konkurencji 50m stylem grzbietowym 6 m-ce zdobyła Klaudia Bujnowicz.
W konkurencji sztafeta 4x50m stylem dowolnym wywalczyliśmy dwa brązowe medale (sztafeta dziewcząt i chłopców).
Co dało zwycięstwo drużynie w składzie: Amelia Kaczmarek, Julia Ber, Klaudia Bujnowicz, Zuza Kunert, Andżelika Grabowska, Antonina Grek, Oskar Nuszczyński, Janek Jarczewski, Filip Figiel, Marcel Stankiewicz, Kuba Rutowicz, Iwo Jakubowski, Igor Wieczorek, Szymon Piątek, Maciek Skarzyński, Mateusz Dusiński.
Gratulacje!!!
Fantastycznie spisali się zawodnicy UKS Piątka Konstantynów Łódzki w IIej edycji Pucharu Polski w dwuboju i trójboju nowoczesnym. Wszyscy wywalczyli punkty niezbędne do awansu na Ogólnopolską Olimiadę Młodzieży (Warszawa 15-17.07). Medal zdobył Dawid Romanowski, zajął IIIm-ce w dwuboju. Punktowane miejsca zdobywali: Weronika Sterniczuk V m-ce, Inga Rucińska VII m-ce, Iskra Szymon XV m-ce, Adriana Rozberg XVI m-ce, Maria Liwowska XXVI m-ce
WYNIKI w rozszerzeniu
wyniki Mistrzostwa klas III

Puchar Polski