Mistrzostwa Województwa łódzkiego 12-13latków

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 12-13latków odbyły się w Kutnie 31.05.2017r. O tytuły mistrza woj łódzkiego walczyło 126 zawdoników z 15klubów. Zawody w Kutnie były ostatnim i generalnym sprawdzianem dla UKS Piątki Konstantynów Łódzki przed finałową rundą Drużynowych Mistrzostw Województw 13latków, którę rozegrana zostaną w Ostrowcu Świętokrzyskim 17-18.06.2017. Sprawdzian oceniamy bardzo dobrze. Nasi 13latkowie w 100% poprawiali rekordy życiowe. Gratulacje!!!
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 12-13 latków w Kutnie 🙂 🙂 🙂
Zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki podopieczni trenerów Robert Bujnowicz i Roberta Żołądka wywalczyli w Kutnie 3 medale (1z, 1s, 1b).
Złoty medal na dystansie 200m stylem zmiennym wywalczył Franciszek Jarczewski 🙂
Srebrny medal na dystansie 100m stylem klasycznym wywalczyła Inga Rucińska 🙂
Brązowy medal na dystansie 200m stylem zmiennym zdobył Szymon Iskra 🙂
4 m-ce wywalczyli Szymon Iskra na dystansie 100m stylem klasycznym, Inga Rucińska na dystansie 100m stylem dowolnym i Stanisław Workert na dystansie 200m stylem zmiennym.
5 m-ce wywalczyli: Franciszek Jarczewski na dystansie 100m stylem motylkowym i Oskar Stankiewicz na 100m stylem grzbietowym.
6 m-ce wywalczył Stanisław Workert na 100m stylem dowolnym.