Starty juniorów młodszych

Okres startowy rozpoczynają juniorzy z Konstantynowa Łódzkiego. Zawodnicy UKS Piątki z rocznika 2002 i 2003 startują w Otwartych Mistrzostwach Warszawy 02-03.2017. Formę sprawdzą w gronie blisko 700 zawodników z blisko 60 klubów na basenie Warszawianki. Anna Banasiak będzie reprezentowała Piątkę w Poznaniu w 3 Mitingu pływackim im.Macieja Frankiewicza. Najtrudniejsze zadanie w najbliższy weekend czeka Ewę Pydyszewską. 03 czerwca Zawodniczka Piątki Konstantynów Łódzki będzie rywalizowała w Mistrzostwach Polski Juniorów w trójboju

Trzymamy Kciuki!!!
W rozszerzeniu linki do wyników z zawodów
Bardzo wysokie V m-ce w Mistrzostwach Polski wywalczyła Ewa Pydyszewska. Zawodniczka UKS Piątka Konstantynów Łódzki osiągnęła najwyższą lokatę w karierze startów tróbojowych.
Równie udany start zaliczyli pozostali koledzy Ewy. W Otwartych Mistrzostwach Warszawy zawodnicy UKS Piątki Konstantynów Łódzki zdobyli 6 medali 2-3-1. Multimedalistą został Bartosz Skóra, który zwyciężył na 100 i 200klasycznym oraz dołożył srebro na 50 popularną żabką. Po srebrnym medalu wywalczyli Adriana Rozberg na 50 dow i Dawid Romanowski na 200 dow. III m-ce zajęła Weronika Sterniczuk w konkurencji 100 mot. Anna Banasiak w Poznaniu zajęła IV m-ce na 200zm i VI m-ce na 100 klas
Miłe informacje napłynęły z Torunia, gdzie dwukrotnie III m-ce wywalczyła Kamila Naji na 25m dow i 25 mot. Gratulacje dla podopiecznej trener Dominiki Gontarek
Zawody były współfinansowane przez Powiat Pabianicki

Otwarte Mistrzostwa Warszawy