Powitanie Lata

W sobotę 10.06.2017 na basenie CSiR w Konstantynowie Łódzkim odbyły się zawody „Powitanie Lata”. Zawody miały charakter rodzinno – pokazowy. Udział brało 39 zawodników, którzy zmagali się na dystansach 25m grzbietem i 25m dowolnym. Wyścigii odbywały się w 6 kategoriach wiekowych. Na deser do rywalizacji przystąpili rodzice. Zarówno mamy jak i tatusiowie pokazali hart ducha na dystasie jednej długości. Kulminacyjnym mometem był start 22 sztafet rodzinnych (2x25m), co jest absolutnym rekordem ilości startujących zespołów rodzinnych w Konstantynowie Łódzkim. Gratulacje dla wszystkich uczestników za rywalizację Fair Play, a przede wszystkim niemal 100% uśmiechów
W rozszerzeniu WYNIKI
Dziękujemy p.Dyr. Krystynie Oparze, gospodarzowi imprezy sportowej oraz wolontariuszom zawodnikom i trenerem UKS Piątka za przeprowadzenie zawodów
Zachęcamy do podsyłania zdjęć z zawodów na Facebooku – Z góry dzięki!!!

Wyniki