MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2017

Za nami pierwsze emocje związane ze startami Biało-czerwonych na mistrzostwach Europy juniorów w Netanji, które odbywają się w dniach 25.06-03.07. W Izraelu fantastycznie prezentuje się Jakub Kraska. W pierwszym dniu wraz z kolegami wywalczył złoty Medal w sztafecie 4×100 dow. Uzyskali niewiarygodny wynik. Zabrakło im niespełna 0.16 setnych sekundy do REKRDU ŚWIATA

Trzymamy Kciuki!!!!
II dzień – drugi medal Jakuba
Kuba w sztafecie mieszanej 4×100 dowolnym (płyną 2 dziewczyny i 2 chłopców) wywalczył brązowy medal. Bardzo dobrze zaprezentował się w półfinale konkurencji 100 dow, w której zdobył kwalifikację do finału z trzecim czasem. Brawo kuba
III dzień – MAMY PIERWSZY INDYWIDUALNY MEDAL MISTRZOSTW EUROPY JUNIORÓW. Jakub Kraska Z BRĄZEM NA 100 DOWOLNYM.

I oczywiście Kuba pobił drugi raz na mistrzostwach swój własny rekord Polski 17lat, który do wczoraj wynosił 49:46, a od kilku minut 49:35!! Jakby tego było mało ten czas zapewnił Kubie również rekord Polski 18lat!!!

IV dzień – Jakub Kraska wywalczył finał w konkurencji 200 dowolnym. Popołudniu zdobył IV m-ce w sztafecie 4x200m dowolnym. Gratulacje!!!
V dzień – Jakyb Kraska z czwartym medalem Mistrzostw Europy
Zawodnik Piątki Konstantynów Łódzki wywalczył czwarty medal. Brąz zdobył wraz z kolegami w sztafecie 4x100zm, w której Jakub płynął 100m motylkowym. W finale 200m dowolnym Kuba wywalczył VIII-ą lokatę
Trzymamy kciuki!!!
W rozszerzeniu transmisja i wyniki na żywo

LInk do transmisji i wyników