Mistrzostwa Polski juniorów młodszych

W najbliższy weekend 7-9.07.2017 odbędą się najważniejsze zawody dla juniorów 14letnich. W Olsztynie udział potiwerdziło 587zawodników z 146 klubów. Reprezentować Konstantynów Łódzki będą:Sterniczuk Weronika, Rozberg Adriana, Liwowska Maria, Bujnowicz Laura, Romanowski Dawid, Skóra Bartosz

Trzymamy Kciuki!!!
I dzień – 4 finały
Bardzo dobrze rozpoczęły się Mistrzostwa Polski dla zawodników UKS Piątka KŁ. W pierwszym dniu wywalczyli 4 finały. W finale A, czyli rywalizacji o miejsca 1-10 MP X m-ce zajął Bartosz Skóra na 50 klasycznym. W finałach B czyli rywalizacji o miejsca 11-20 MP pływali: Weronika Sterniczuk zająła XV m-ce 100 mot, Adriana Rozberg zająła XVIII m-ce na 50 dow oraz Dawid Romanowski XIX m-ce na 200 dow.
II dzień – 3 finały
Ponownie fantastycznie zaprezentował się Bartosz Skóra zajmując VII-ą lokatę w wyścigu 200 klas. XVII m-ce na 50 mot zająła Weronika Sterniczuk. Po raz czwarty w historii klubu, wystartowała sztafeta UKS Piątka KŁ i zajała punktowane miejsce na MP(wogóle po raz pierwszy w konkurencji 4×100 dowolnym). W konkurencji 4×100 dow sztafeta dziewcząt wywalczyła XV m-ce w składzie: Liwowska Maria, Bujnowicz Laura, Rozberg Adriana, Sterniczuk Weronika
III dzień – 4 finały
Ostatniego dnia MP czworo zawodników UKS Piątka zakwalifikowało się do finałów. Najwyższą VI-ta lokatę w MP wywalczył Dawid Romanowski na 100 dow. Bartosz Skóra uplasował się na VII m-cu. Adriana Rozberg zajęła XVII-te m-ce na 100 dow i Weronika Sterniczuk zdobyła XVIII m-ce na 200 mot. Gratulacje dla wszystkich zawodników UKS Piątka Konstantynów Łódzki, którzy zdobywali pkt do klasyfikacji klubowej. Ostatecznie uplasowaliśmy się na XXXV m-cu spośród 146 klubów.