OOM 17-18latków w pływaniu

W ostatnim dniu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Warszawie (17-18 lat) w pływaniu zawodnik UKS Piątka Konstantynów Łódzki Jakub Kraska zdobył drugi medal na tych zawodach. Kuba wywalczył brąz na 100 m st. dow.
Wcześniej Kuba zdobył srebrny medal na 200m stylem dowolnym oraz był dwa razy 6 na 50 m dow i 400 m dow. Gratulacje dla Kuby oraz powodzenia na Mistrzostwach Świata w Indianapolis w USA, gdzie będzie reprezentował Polskę oraz Konstantynów Łódzki !!!
Dwa medale podopiecznego trenera Macieja Hampla pozwoliły sklasyfikować UKS Piątkę KŁ na XVIII-tej pozycji spośród 106 klubów zgłoszonych do rywalizacji w OOM

Wyniki w rozszerzeniu

 

OWSTEAM promuje Konstantynów na jeziorach, rzekach, morzu

UKS5 OWSTeam znów na szerokich wodach.

W dn 22-23.07 nasza zawodniczka, Karo Owczarek startowała w XXIII Maratonie Pływackim im. Pawła Pioruna w Rawie Mazowieckiej. Na dystansie 2km zajęła 5mce.
Szefem naszej ekipy była dziś mistrzyni Polski w pływaniu długodystansowym, Justyna Burska. Dziękujemy za transport, opiekę oraz cenne wskazówki

KAROLINA ZNÓW NA PODIUM!! UKS5 OWSTeam znów na szerokich wodach.

Po wygranej w Maratonie „Przeprawa przez Jeziorsko”, w nd 02.07 Karo Owczarek znów stanęła na podium. Tym razem w organizowanym przez Rajsport sieradz Maratonie „Między Mostami Rzeki Warty” zajęła II miejsce. W czwartej edycji tego maratonu było to już trzecie podium Karoliny, która zdobyła też puchar dla najmłodszej uczestniczki.
Brawo

WYNIKI