Mistrzostwa Ostrołęki

PIĄTKA ZAPROSIŁA PIĄTKĘ.

W dniu 28.10. ponad trzysta zawodniczek i zawodników przystąpi do rywalizacji w Parku Wodnym Aquarium w VI Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w Pływaniu. Na imprezę zaprosiła nas UKS Piątka Ostrołęka. Do zmagań przystąpi rekordowa liczba uczestników z 32 klubów min. z Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego, Pułtuska, Łomży, Szczytna, Sokołowa Podlaskiego, Ciechanowa, Konstantynowa Łódzkiego, Białegostoku, Giżycka, Piaseczna, Suwałk, Ostrowi Mazowieckiej, Legionowa i Nieporętu.
Trzymamy kciuki!

BARTOSZ SKÓRA NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM MISTRZOSTW WŚRÓD 14LATKÓW!!! Wynik jaki uzyskał na 100m klasycznym 1;07, przesunął go w rankingu na II m-ce w Polsce. W VI Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w Pływaniu bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Piątki. W stawce 350 zawodników z 32 klubów zdobyli 5 medali (2z, 3b), oraz zajęli 33 miejsca w pierwszej dziesiątce klasyfikacji.
Medale dla Piatki zdobywali:
?Dawid Romanowski złoto na 100dow kat. 14lat
?Bartosz Skóra złoto na 100kl kat. 14lat
?Kamila Naji brąz na 50mot kat. 9lat
?Cyprian Cybulski brąz na 100dow kat. 15lat
?Mateusz Dusiński brąz na 50kl kat. 10lat.

Wyniki i lista startowa w rozszerzeniuWyniki i lista