Mistrzostwa Ostrołęki

PIĄTKA ZAPROSIŁA PIĄTKĘ.

W dniu 28.10. ponad trzysta zawodniczek i zawodników przystąpi do rywalizacji w Parku Wodnym Aquarium w VI Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w Pływaniu. Na imprezę zaprosiła nas UKS Piątka Ostrołęka. Do zmagań przystąpi rekordowa liczba uczestników z 32 klubów min. z Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego, Pułtuska, Łomży, Szczytna, Sokołowa Podlaskiego, Ciechanowa, Konstantynowa Łódzkiego, Białegostoku, Giżycka, Piaseczna, Suwałk, Ostrowi Mazowieckiej, Legionowa i Nieporętu.
Trzymamy kciuki!

BARTOSZ SKÓRA NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM MISTRZOSTW WŚRÓD 14LATKÓW!!! Wynik jaki uzyskał na 100m klasycznym 1;07, przesunął go w rankingu na II m-ce w Polsce. W VI Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w Pływaniu bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Piątki. W stawce 350 zawodników z 32 klubów zdobyli 5 medali (2z, 3b), oraz zajęli 33 miejsca w pierwszej dziesiątce klasyfikacji.
Medale dla Piatki zdobywali:
🏅Dawid Romanowski złoto na 100dow kat. 14lat
🏅Bartosz Skóra złoto na 100kl kat. 14lat
🏅Kamila Naji brąz na 50mot kat. 9lat
🏅Cyprian Cybulski brąz na 100dow kat. 15lat
🏅Mateusz Dusiński brąz na 50kl kat. 10lat.

Wyniki i lista startowa w rozszerzeniuWyniki i lista