Grand Prix w Łodzi

W najbliższy weekend 04-05.11.2017 w Łodzi odbędzie się II edycja Pucharu Polski w Pływaniu seonu 2017/2018. Na start zgłosiło się blisko 600 zawodników z 96 klubów. Reprezentacja Konstantynowa Łódzkiego będzie składała się 9 zawodnków UKS Piątki. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Tomasza Kotusa
Reprezentaci Konstantynowa Łódzkiego spisali się bardzo pozytywnie w drugiej edycji Pucharu polski w pływaniu. Wszyscy zawodnicy UKS Piątki pływali w blisko rekordów życiowych lub je poprawiali, dzięki czemu w klasyfikacji „progresji zawodników” uplasowali się na X-tej pozycji. najlepiej spisał się Bartosz Skóra wygrywając w roczniku 200klas, II m-ce na 100 klas i III m-ce na 50klas. W klasyfikacji żabkarzy zajął II-ą lokatę. Warto wspomnieć, że wynik uzyskany na 200 klas przez Bartosza jest obecnie pierwszym w rankingu 14latków. Spośrób dziewcząt najlepiej wypadła Weronika Sterniczuk zajmuąc II m-ce na 100mot i III m-ce na 200 grzb wśród 14latków.
Gratulacje dla wszystkich rezprezentatów Konstantynowa Łódzkiego

W rozszerzeniu Listy startowe/ Wyniki/ transmisja na żywo

Wyniki listy i transmisja