Sportbonus

Witaj w wyjątkowej drużynie Sportbonus!
Sportbonus Dzieciom to nowoczesny projekt, dzięki któremu Rodzice mogą wspierać Klub swojego Dziecka. Możesz codziennie zdobywać głosy dla Twojego Klubu! Rodziców to nic nie kosztuje, głosują robiąc codzienne transakcje, zapraszając rodziny i znajomych do przyłączenia do akcji i głosowania na Klub ich Dziecka. Pamiętaj członkowie UKS Piątka Konstantynów Łódzki też mogą zbierać punkty dla swojego Klubu. Twój cel to 30 głosów dla Klubu, aby otrzymał aplikację, warto! Dzięki Sportbonus Dzieciom Klub zyska nowych sympatyków oraz dodatkowe środki finansowe, a Ty satysfakcję, że się do tego przyczyniłeś. Zatem czas start, piłka w grze!
Zachęcamy!!! Link w rozszerzeniu Dziękujemy
Miłą niespodziankę sprawiła Kamila Naji. Zawodniczka UKS Piątki Konstantynów Łódzki w zawodach „Pływam na medal” w Toruniu wywalczyła II m-ce na 50 mot.
Gratulacje!!!link