Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej 11-12 lat

21.11.2017 odbędą się zawody Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności i Wytrzymałości. Uczestnictwo w sprawdzianie jest niezbędną składową uprawniającą do startu w Drużynowych Mistrzotwach Młodzików 12 i13letnich w przyszłym roku. Podczas sprawdzianu każdy płynie 200zm oraz 400 i 800 dow w zależności od wieku. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza z rocznika 2006 i 2005
Karina Łysakowska najlepsza wśród 11latków podczas ogólnopolskiego sprawdzianu wytrzymałości. Podopieczna trenera Roberta Bujnowicza miano najlepszej zawodniczki zapewniła sobie wygrywając obie konkurencje zawodów 200zm i 400 dow. Bardzo dobrze spisały się koleżanki klubowe z rocznika 2006, Antonina Sulak wywalczyła dwukrotnie brąz, Wiktoria Rucińska uplasowała się dwukrotnie na V-tym m-cu. Wśród chłopców najlepiej spisał się Stanisław Workert zajął VIIIą lokatę na 800 dow w rywalizacji rocznika 2005.
Gratualcje!!!
W rozszerzeniu wyniki

EWA PYDYSZEWSKA NA ZGRUPOWANIU KADRY NARODOWEJ PZPNow W SPALE.

Bezpośrednio po zakończonym sprawdzianie wytrzymałościowym nasze reprezentantki i reprezentanci Pięcioboju Nowoczesnego uczestniczą w zgrupowaniu kadr narodowych w Spale. Oprócz ciężkich treningów przygotowujących do nowego sezonu wszyscy korzystają z odnowy biologicznej, z której Centralny Ośrodek Sportu w Spale słynie. Warto dodać, że Ewa uplasowała się na II m-cu w biegu na 3km wśród juniorów. Jej młodszy kolega Dawid Romanowski powołany również na sprawdzian wytrzymałości kadr Polski uzyskał wartościowe wyniki w pływaniu na 100 dow i 400 dow. Będąc jednym z najmłodszych uczestników, w obu konkurencjach Dawid pokonał starszych i bardziej utytułowanych kolegów, zajmując odpowiednio II i III m-ce spośród wszystkich powołanych. Gratulacje!!!Wyniki