Pokazowe zawody mikołajkowe

Nie lada gratka dla spragnionych pływania odbędzie się w najbliższą sobotę 09.12.2017. Na basenie CSiR w Konstantynowie Łódzkim, w pokazowych zawodach pływackich będą rywalizować zawodnicy UKS Piątka. Uczestnicy wystartują w trzech grupach wiekowych tzn.: klasa I, klasa II, klasa III

Start zawodów o godz. 8.00 Do zobaczenia!!! Przewidywany koniec 9.30 Zapraszamy

W porannych sobotnich zmaganiach udział wzięło 40 zawodników. Wszyscy startujący dzięki ogromnemu zaangażowaniu stworzyli prawdziwe widowisko sportowe. Każdy ukończył pomyślnie konkurencje przypisane do rocznika. Starsi ukaesiacy poprawili rekordy życiowe, młodsi dzielnie rywalizowali. Gratualcje!!! Mimo iż były to wewnętrzne zawody UKS Piątka, gościliśmy Burmistrza Konstantynowa p.Henryka Brzyszcza oraz dyrektor CSiR p.Krystynę Oparę. Dziękujemy za wsparcie Naszym gościom oraz licznie zgromadzonej publiczności:) Zawody wspierali doświadczeni zawodnicy: Weronika Sterniczuk, Bartosz Skóra, Patryk Leśniewski, Zofia Dusińska

W rozszerzeniu wyniki –Wyniki