Powiatowa Gala Sportu

8.12.2017 w Pabianickim MDK-u odbyła się Powiatowa Gala Sportu 2017. W sportowym podsumowaniu  udział wzięło ponad 30 osób związanych z UKS Piątka Konstantynów Łódzki, nominowanych przez radę sportu w powiecie pabianickim. Z rąk Starosty Pabianickiego p.Krzysztofa Habury i członkini zarządu p.Ireny Grendy wszyscy zawodnicy otrzymali wyróżnienia i nagrody dla wyróżniających się sportowców w 2017roku. Najważniejsze trofeum czyli tytuł Sportowca roku 2017 Powiatu Pabianickiego odebrał srebrny medalista Mistrzostw Świata Juniorów Jakub Kraska. DZIĘKUJEMY BARDZO za wyszystkie nagordy i wyróżnienia!!!
Lista nominowanych w rozszerzeniu
7.12.2017 trener Robert Bujnowicz miał przyjemność odebrać z rąk Marszałka Województwa Łódzkiego Witold Stępień i Wicemarszałka Dariusz Klimczak podziękowania za organizację XI Biegu Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła II w Konstantynów Łódzki, który od lat jest w cyklu Biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego
Podziękowania przekazuję całej załodze Biegu Wdzięczności z którą mam przyjemność od 11 lat pracować przy organizacji największej sportowej imprezy w mieście (prawie 1000 startujących zawodników) i jednej z największych w Województwie Łódzkim
Oczywiście zapraszamy 6 maja 2018 na XII Bieg Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła II

Znamy wyniki głosowania Budżetu Obywatelskiego!!!

Nasze projekty „Kajakowy Konstantynów Łódzki” i „Nowoczesna i bezpieczna pływalnia” będą realizowane !!! ?????????
Dziękujemy za Wasze poparcie i głosy!!!
Gratulujemy zwycięzcom
Lista Nagrodzonych