II runda Od młodzika do Olimpijczyka

Doskonale spisali się zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki w popołudniowych bloku zawodów Od Młodzika Do Olimpijczykiem w Warszawie. Podopieczni trenerów Robert Bujnowicz i Roberta Żołądka w silnie osadzonych zawodach 1044 startujących zawodników z 72 klubów z całej Polski wywalczyli 8 medale (2z, 4s, 2b). Osiem krążków pozwoliło zająć UKS Piątce Konstantynów Łódzki 7 lokatę w klasyfikacji medalowej
?Karina Łysakowska wywalczyła złoty medal na dystansie 100m stylem dowolnym i srebrny medal na dystansie 100m stylem zmiennym.
?Oskar Nuszczyński – Złoty medal na dystansie 100m stylem zmiennym i 6 m-ce na 100m stylem dowolnym
?2xSrebrny medal Julia Ber 50m stylem motylkowym i 100m stylem zmiennym
?Amelia Kaczmarek – brązowy medal na dystansie 100m stylem zmiennym i 6 m-c na 100m stylem dowolnym
?Patryk Misztal zdobył srebrny medal na dystansie 100m stylem zmiennym i 5 m-ce na 100m stylem klasycznym.
?Szymon Iskra wywalczył brązowy medal na dystansie 200m stylem zmiennym i 11 m-ce na 100m stylem dowolnym
?Inga Rucińska wywalczyła 4 m-ce na dystansie 200m stylem zmiennym i 9m-ce na 100m stylem dowolnym
?Stanisław Workert zdobył 4m-ce na dystansie200m stylem zmiennym i 16 m-ce na 100m stylem dowolnym
?Wiktoria Rucińska zajęła bardzo wysokie 5 m-ce na 100m stylem klasycznym i 7 m-ce na 100m stylem zmiennym
?Julia Klimczak wywalczyła 10m-ce na dystansie100m stylem klasycznym i 24 m-ce na 100m stylem dowolnym