MDMM – I runda

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW 12 I 13 LAT – RUNDA I

Jeszcze nie opadły emocje po bardzo udanym weekendzie pływacko-pięciobojowym, a już w środę i czwartek nasi zawodnicy przystąpią do Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12 i 13 lat – runda I. Zawody odbędą się na pływalni SP149 w Łodzi. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza

10 medali UKS PIĄTKA w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików
??????

Świetnie spisali się 21-22.03.2018r. na MDMM rozgrywanych w Łodzi zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki. Podopieczni trenera Robert Bujnowicz, zdobył 10 medali w tym aż 6 złotych, 3 srebrne i 1 brązowy bijąc rekordy życiowe oraz zdobywając wiele miejsc w czołówce. Dodatkowo Drużyna UKS Piątka Konstantynów Łódzki zwyciężyła w klasyfikacji punktowej. Gratualcje!!!
?Karina Łysakowska wywalczyła 4 x złoty medal w konkurencjach: 100m stylem motylkowym, 100m stylem dowolnym, 200m stylem zmiennym i 400m stylem dowolnym robiąc sobie świetny prezent urodzinowy
?Wiktoria Rucińska wywalczyła złoty medal na dystansie 200m stylem klasycznym i srebrny medal na dystansie 100m stylem klasycznym, 6 m-ce 200m stylem grzbietowym
? Patryk Misztal złoty medal na dystansie 100m stylem klasycznym i srebrny medal na dystansie 200m stylem klasycznym, 5m-ce 200m stylem zmiennym i 5 m-ce 400m stylem dowolnym
?Antonina Sulak wywalczyła srebrny medal na dystansie 100m stylem dowolnym oraz 3x 4 m-ce na 100m i 200m stylem grzbietowym i 400m stylem dowolnym
?sztafeta w składzie: Antonina Sulak, Wiktoria Rucińska, Karina Łysakowska, Patryk Misztal wywalczyła brązowy medal na 4x50m stylem zmiennym
?Przemek Pawlak zdobył 4 m-ce na 100m stylem klasycznym i 5 m-ce na 200m stylem klasycznym