Zwycięstwo w trójboju

Kolejny krok w kierunku Olimpiady Młodzieży zrobili zawodnicy UKS Piątki Konstantynów Łódzki. Awans uzyskuje się na podstawie trzech najlepszych startów z pięciu edycji Grand Prix. W II Pucharze Polski w dwuboju i trójboju nowoczesnym wszyscy spisali się bardzo dobrze plasując się w 20-stce i dopisali znaczną ilośc pkt do klasyfikacji zawodników (przyp. na Olimpiadę kwalifikuje się czołowa 32 dziewcząt i chłopców). Największą niespodziankę sprawiła Ewa Pydyszewska wygrywając konkurencję trójboju dziewcząt. Zwycięstwo Ewy nastąpiło po 15 latach przerwy, kiedy po raz ostani trójbój w Pucharze Polski wygrywały Magdalena Iciachowska i Emila Druse podopieczne trenera Roberta Bujnowicza. Cyprian Cybulski zajął VII-ą lokatę. Szymon Iskra uplasował się na VIII-ej pozycji. Patrycja Petera zająła XII m-ce, Inga Rucińska XVII m-ce dwubój i Ada Rozberg XIX m-ce trójbój. Dawid Romanowski zajął XX m-ce
Gratualcje dla podopiecznych trenerów Roberta Żołądka i Tomasza Kotusa!!!
Wyniki w rozszerzeniuWyniki