Złota Ewa

W piątek i sobotę 19.05 w Drzonkowie odbędą się Mistrzostwa Polski w trójboju nowoczesnym (kombain, czyli bieg połączony ze strzelaniem). W gronie startujących, Konstantynów Łódzki reprezentować będą Ewa Pydyszewska i Cyprian Cybulski. Dodatkowym smaczkiem oprócz rywalizacji o miano Mistrza Polski będzie rywalizacja o awans do reprezentacji na Mistrzostwa Europy w Trójboju. Trzymamy kciuki za pełną pulę:)

Bardzo dobrze zaprezentowała się Ewa Pydyszewska w Mistrzostwach Polski LaserRun. W kategorii Junior Młodszy do 16lat bezkonkurencyjna okazała się reprezentantka Piątki Konstantynów Łódzki. Po pływaniu zajmowała drugie miejsce ze stratą 4 sek. W wyścigu laserrun obijęła prowadzenie po 800m i nie oddała aż do mety. Cyprian Cybulski uplasował się na wysokim IV m-cu. Po pływaniu również zajmował II pozycję w wyścigu laserrun mimo dobrej dyspozycji ukończył tuż za podium. Impreza sportowa została dofiansowane przez Starostwo Pabianickie.  GRATULACJE!!!

OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA – V ELIMINACJE SEZONU 2017/2018

W sobotę 19 maja na 50 metrowej, olimpijskiej pływalni warszawskiego WUM odbędą się V ostatnie eliminacje zawodów Od Młodzika Do Olimpijczyka sezonu 2017/2018. Swój udział zgłosiło 740 zawodników z 58 klubów z całego kraju. Piątkę reprezentować będzie 24 zawodników (11m+13k)
7 medali UKS PIĄTKA w Warszawie????
W sobotę odbyła się V runda zawodów Od Młodzika Do Olimpijczyka w Warszawie zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki zdobyli 7 medali(3z,4b) oraz wiele miejsc w czołówce
W klasyfikacji medalowej wśród 58 klubów (712 zawodników )z całej Polski podopieczni trenerów Roberta Żołądka i Robert Bujnowicz wywalczyli bardzo wysokie 5 miejsce
Medale dla „Piątki” zdobywali:
? Karina Łysakowska wywalczyła 2x złoty medal na dystansie 100m stylem dowolnym i 50m stylem motylkowym
? Patryk Misztal wywalczył złoty medal na 50m stylem motylkowym oraz 6 m-ce na 100m stylem klasycznym
? Szymon Iskra wywalczył 2x brązowy medal na dystansie 100m stylem klasycznym i 200m stylem zmiennym
? Julia Ber zdobyła brązowy medal na dystansie 50m stylem motylkowym i 5 m-ce na 100m stylem dowolnym
? Inga Rucińska wywalczyła brązowy medal na 100m stylem grzbietowym i 9m-ce na 100m stylem dowolnym
?Amelia Kaczmarek wywalczyła 2x 4m-ce na 100m stylem klasycznym i 200m stylem zmiennym
? Stanisław Workert 4m-ce 200m stylem zmiennym
?Oskar Nuszczyński wywalczył 6 m-ce na 100m stylem dowolnym i 9m-ce na 100m stylem grzbietowym
? Julia Klimczak wywalczyła 7 m-ce na 100m stylem klasycznym
W czołówce planowali się również: Oskar Stankiewicz, Bartek Piechota, Przemek Pawlak, Klaudia Bujnowicz, Filip Figiel, Jan Gruszczyński, Aleksandra Kaczmarek, Joanna Kowalczyk, Kacper Lewandowski
W rozszerzeniu Wyniki

Wyniki MP