Sezon w pełni

Sezon letni nabiera rumieńców. We wtorek 12 i 13 latkowie biorą udział w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego. Do Kleszczowa na zawody zgłosiło się blisko 140 zawodników z 17 klubów. Trzymamy kciuki za podpiecznych trenera Roberta Bujnowicza
Wyniki w rozszerzeniu
P.S.Po blisko 6 latach odświeżyliśmy GALERIE ZDJĘĆ nowymi albumami z zawodów, to za sprawą Państwa Leśniewskich. Dziękujemy i zachęcamy do realizowania pasji fotograficznej kolejnych rodziców na łamach naszej strony WWW i Facebooka

GŁOWNE MISTRZOSTWA POLSKI W PŁYWANIU SENIORÓW I MŁODZIEŻOWCÓW – ŁÓDŹ 24-27.05.2018

Nie opadły jeszcze weekendowe emocje związane z Mistrzostwami Polski w pięcioboju nowoczesnym oraz V rundą OMDO, a już w czwartek 24 maja rozpoczynają się Główne Mistrzostwa Polski w Pływaniu Seniorów i Młodzieżowców.

Do Zatoki Sportu Politechniki Łódzkiej przyjedzie ponad 1200 zawodniczek i zawodników ze 150 klubów z całej Polski. Wśród nich prawie wszystkie gwiazdy polskiego pływania: Alicja Tchórz, Konrad Czerniak, Radosław Kawęcki, Paweł Juraszek. To rekordowe pod względem uczestników zawody pływackie.

Nie zabraknie też ekipy UKS Piątka Konstantynów Łódzki. Nasi trenerzy delegowali na te zawody najmocniejszą w tej chwili reprezentację, do której zaliczają się juniorzy młodsi z rocznika 2002-2004. Cieszy Nas fakt, że kolejne roczniki wychowane w Konstantynowskiej wodzie biorą udział w najważniejszej polskiej imprezie pływackiej. Fani konstantynowskiego pływania będą mogli zobaczyć też na starcie naszych byłych, wielokrotnych Mistrzów Polski, konstantynowianki Justynę Burską i Milenę Karpisz oraz naszego medalistę Mistrzostw Świata i Europy Juniorów, Jakuba Kraskę.

Pływacy będą walczyć o medale oraz kwalifikacje do Mistrzostw Europy Seniorów w Glasgow 3-9.08. oraz Mistrzostw Europy Juniorów w Helsinkach 3-8.07.

Zawody rozpoczynają się codziennie o godz. 9:00 sesjami eliminacyjnymi. Od godziny 17:00 będą rozgrywane sesje finałowe. Uroczyste otwarcie mistrzostw odbędzie się w czwartek prze sesją finałową o godzinie 16.30.

W rozszerzeniu WYNIKI i Linki do startowej