Finał OMDO

W czwartek 21.06.2018 odbędzie się finał cyklu zawodów pływackich Od Młodzika Do Olimpijczyka. O miejscu w fianle decydowała suma punktów wielobojowych uzyskanych w czterech z pięciu eliminacji. Na każdej z eliminacji startowało średnio od 800 do 1000 zgłoszonych. Przyjemnie Nam poinformować, że mimo olbrzymej konkurencji miejsca w finale wywalczyli sobie Julia Ber, Amelia Kaczmarek, Karina Łysakowska, Sulak Antonina, Patryk Misztal i Oskar Nuszczyński.
Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza
WYNIKI i Listy dostępne w rozszerzeniu
 

Wielki sukces Kariny i Julki

W Warszawie rozegrano finałową VI rundę zawodów Od Młodzika Do Olimpijczyka na pływanie 50m z udziałem 458 zawodników z 84 klubów z całej Polski, w której świetnie spisali się zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki. Podopieczni trenera Robert Bujnowicz uzyskali następujące wyniki:
? Karina ŁYSAKOWSKA zwyciężyła w konkurencji 100m stylem dowolnym uzyskując najlepszy wynik w tym roku w Polsce w tej kategorii wiekowej oraz wywalczyła 3 m-ce na dystansie 50m stylem motylkowym.
? Julia Ber wywalczyła srebrny medal na dystansie 50m stylem motylkowym.
?Amelia Kaczmarek wywalczyła 4 m-ce na dystansie 100m stylem klasycznym
?Antonina Sulak wywalczyła 6m-ce na dystansie 100m stylem grzbietowym
?Patryk Misztal wywalczył 7 miejsce na dystansie 100m stylem klasycznym
?Oskar Nuszczyński zajął 9 miejsce w konkurencji 100 dowolnym
GRATULACJE!!!
OBÓZ ZAKOPANE
Zebranie informacyjne dotyczące obozu w Zakopanem odbędzie się w CSiR w Konstantynowie Łódzkim ul. Kilińskiego 75a (basen) w czwartek 21 czerwca o godz 17:00.
Proszę o oddanie wypełnionych kart obozowych do p. Roberta Bujnowicza tel. 601-295-206. Te osoby, które nie odebrały jeszcze kart obozowych muszą je odebrać i oddać wypełnione. Proszę pamiętać o wpłatach na obóz do końca czerwca