Mistrzostwa Polski 14latków

W Olsztynie od 28.06 do 01.07 będą rozgrywane Mistrzostwa Polski 14latków. O tytuł ”Mistrza Polski” rywalizację będzie toczyć blisko 600 zgłoszonych ze 148 klubów. Dla zawodników z rocznika 2004 będą to pierwsze Mistrzostwa Polski w pływaniu w karierze sportowej. Trener Robert Żołądek delegował na zawody sześcioro podopiecznych: Klimczak Julię, Rucińską Ingę, Peterę Patrycję, Iskrę Szymona, Piechotę Bartłomieja oraz Lewandowskiego Kacpra
Trzymamy kciuki!!!
W swoim debiucie na Mistrzostwach Polski w Pływaniu podopieczni trenera Roberta Żołądka zaprezentaowali się dobrze. W pierwszej imprezie tej rangii najlepiej poradził sobie Szymon Iskra, który dwukrotnie startował w finałach. Szymek zajął XIV-tą lokatę na 200 klasycznym oraz XVI-ą na 100 klasycznym. Najlepiej spośród dziewcząt spisała się Julia Klimczak plasując się na XXX-tym miejscu w konkurencji 200 klasycznym
GRATULAJCE!!!
Udział w Zawodach dofinasowany był przez Starostwo Pabianickie
W rozszerzeniu lista zgłoszonych oraz link do WYNIKÓWWYNIKI lista złoszonych