Mistrzostwa Europy seniorów w PŁywaniu

MISTRZOSTWA EUROPY W PŁYWANIU – GLASGOW 03-12.08.2018

Już za JUTRO (piątek 3 sierpnia) rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Pływaniu. Nasz kraj będzie reprezentowało 30 zawodników. Wśród nich nasi wychowankowie, wielokrotni medaliści MP, MŚJ i MEJ, Justyna BurskaJakub Kraska. Justynę zobaczymy na wodach otwartych na 10km wraz z jej kolegą klubowym Krzysztof Pielowski, Kubę w sztafetach kraulowych oraz indywidualnie 100 dowolnym. Bezwzględu na rocznik zapraszamy przed ekrany do dopingu i zdobywania pierwszych doświadczeń poprzez obserwację Najlepszych pływaków Europy.

Już w czwartek rano zobaczymy Kubę w eliminacjach sztafety 4×100 dowolnym, Trzymamy kciuki za popołudnie 🙂 Dzień później Kuba wystartuje indywidualnie w królewskim sprincie 100m dowolnym. Nie cierpliwie czekamy na składy pozostałych zespołów sztafetowych. Justyna wystartuje na 10km 9.08 ok 9.30 TRZYMAMY KCIUKI!!!

Program w rozszerzeniulink do programu zawodów #mce_temp_url#