Obóz w Zakopanem

Obóz Zakopane 2018
Zbiórka w dniu 16.08.2018r. o godzinie 7:00 na parkingu przed basenem CSiR w Konstantynowie Łódzkim ul. Kilińskiego 75a.

Powrót 28.08.2018r. około godziny 17:00 na parking przed basenem.
Kierownik obozu Robert Bujnowicz tel. 601295206
W rozszerzeniu niezbędnik
To był bardzo pracowity okres dla zawodników Piatki Konstantynów Łódzki. Jak zawsze dużą uwagę przywiązują Nasi podpieczni do obozu otwierającego sezon i wszystkie ukończyły z powodzeniem. A nie był to łatwy okres. Dzień rozpoczynaliśmy od rozruchów od 6,45 a kończyliśmy zajęcia na salce fitnes bardzo czesto około 20,30. W ciągu dnia spacerowaliśmy w TPN, zeszliśmy Czerwone Wierchy, Starorobociański, Kolczysty Wierch, Karb, Nosal, Wielki Kopieniec, Wielki Staw Gąsienicowy, Staw Smreczyński, dolinę Olczyską, Stążyską, Małej  Łąki, Kościeliską, pływaliśmy w COSie i chochołowskim Parku Wodnym. Oczywiście uzupełniliśmy wszystkie atrakcje zajęciami na boisku pod Cyrlą:). Gratulacje dla WAS. Życzymy sukcesów w nadchodzącym sezonie.
Obóz w Zakopcu był dofiansowany ze Środków Ministarstwa Sportu i Turystyki
Zdjęcia dostępne do fejsie

Niezbędnik uczestnika:
1. Legitymacja szkolna (ważna)
2. Przybory toaletowego (mydło, szampon, szczoteczka do zębów, pasta itp.)
3. 2x ręcznik kąpielowy
4. Piżama
5. Strój kąpielowy (slipy lub kostium, czepek, okulary, klapki)
6. Kurtka przeciwdeszczowa lub pelerynę
7. Plecak (mały) na wycieczki w góry
8. 2x ciepła bluza
9. Krótkie spodnie
10. Długie spodnie
11. Dres
12. Skarpety
13. Majtki
14. Podkoszulki
15. Czapka z daszkiem
16. 2x buty sportowe + 1x buty trekingowe
17. Suszarka do włosów
18. Krem z filtrem UV

Uczestnicy, którzy nie dostarczyli kart kwalifikacyjnych proszeni są o pilne ich dostarczenie do kierownika obozu!