Gran Prix Łodzi

W najbliższy weekend do Łodzi zawita seniorskie pływanie. W zatoce zostanie rozegrany II Puchar Polski w pływaniu sezonu 2018/2019. Start potwierdziło blisko 600 pływaków z 92 klubów na czele z Naszymi kadrowiczami Majchrzakiem, Wojdakiem i Alicją Tchórz. Będzie to drugi przedostatni sprawdzian Konstantynowian przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w grudniu
Trzymamy kciuki!!!
Bardzo dobrze spisali się reprezentaci Konstantynowa Łódzkiego w Pucharze Polski w pływaniu. W najważniejszej klasyfikacji na najlepszego zawodnika aż trzech Naszy zostało wyrónionych: Bartosz Skóra II m-ce w st.klasycznym, Szymon Iskra VI w st.Klasycznym oraz Dawid Romanowski w st.dowolnym. W roczniku medalowe miejsca zdobywali: Skóra Bartosz trzykrotnie II m-ce 50 i 200 klasycznym oraz 100zm, Dawid Romanowski dwukrotnie II m-ce na 50 i 100 dow
Gratulacje dla podpiecznych trenerów Roberta Żołądka i Tomasza Kotusa
W rozszerzeniu lista i WYNIKI na żywo

GP Łódź