Sprawdzian Wyrzymałości i Wszechstronności 11 i 12latków

Do sprawdzianu wszechstronności i wytrzymałości w województwie łódzkim przystąpiło 150 uczestników z 11klubów. Udział w zawodach pozwala na rywalizację w sezonie wiosenno letnim w zawodach rangii ogólnopolskiej. Wszyscy zawodnicy przepływają te same konkurencje 200zm oraz 11latki 400 dow, a 12latki 800dow.
I dzień – 4 medale
Bardzo dobrze spisali się zawodnicy UKS Piątka Konstantynów Łódzki w pierwszym dniu sprawdzianu. Podopieczni trenera Roberta Bujnowicza z rocznika 2007 wywalczyli 4 krążki 0-3-1. Wśród medalistów znajdują się Julia Ber II m-ce 400dow i III m-ce 200zm, Amelia Kaczmarek II m-ce 200zm i Oskar Nuszczyński II m-ce 200zm. Ponad to w czołowe lokaty zajmowali Amelia Kaczmarek IV m-ce 400dow Filip Figiel VIII m-ce i Oskar Nuszczyński IX m-ce 400dow. Julia Ber dodatkowo zdobyła II m-ce w klasyfikacji najlepszych zawodniczek r 2007 a tuż za Nią uplasował się Amelia Kaczmarek
II dzień – 2 medale
W drugim dniu do rywalizacji przystąpili starsi zawodnicy. Bezkonkurencyjna okazała się Karina Łysakowska na 200 zm oraz dołożyła srebro na 800 dowolnym. Wyniki uzyskane w dwóch konkurencjach pozwoliły zająć Jej drugie miejsce w klasyfikacji najlepszych zawodników. Gratulacje dla Antosi Sulak i Wiktorii Rucińskiej, które zajmowały miejsca w czołowej dziesiątce obu konkurencji
BRAWO!!!!
P.S. W Mistrzostwach Polski Masters Olsztyn 18-19.11.2018, o miłą niespodziankę postarali się Krzysztof Staszak i Tomasz Kotus zdobywając 5 medali 1-1-3 w swoich kategoriach wiekowych
Gratualcje !!!