Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 i 13lat

W Skierniewicach rozegrane zostaną Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 i 13 letnich. Do rywalizacji w I rundzie MDMM przystąpi 155 zgłoszonych z 12 ekip województwa, które powalczą o miano najlepszej drużyny woj. łódzkiego.
Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza
W rozszerzeniu WYNIKI
medale wywalczyli zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki w Skierniewicach na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików
Podopieczni trenera Roberta Bujnowicza podczas dwudniowych zmagań wywalczyli aż 23 medale (3z, 12s, 8b )
Wyniki w dniu dzisiejszym:
🏆Karina Łysakowska 1 m-ce na 100m stylem dowolnym i 2m-ce na 200m stylem zmiennym
🏆Julia Ber 2 m-ce 100m stylem dowolnym i 3 m-ce 200m stylem zmiennym
🏆Amelia Kaczmarek 2 m-ce 200m stylem zmiennym i 3 m-ce 200m stylem klasycznym
🏆 Antonina Sulak 2 m-ce 100m stylem grzbietowym i 4 m-ce 100m stylem dowolnym
🏆 Wiktoria Rucińska 2m-ce 200m stylem klasycznym i 6m-ce 200m stylem zmiennym
🏆Oskar Nuszczyński 2m-ce 100m stylem grzbietowym i 9m-ce 100m stylem dowolnym
🏆 Patryk Misztal 5m-ce 100m stylem dowolnym i 4 m-ce 200m stylem klasycznym
🏆Filip Figiel 5 m-ce 100m stylem dowolnym i 5m-ce 100m stylem grzbietowym

🏆Klaudia Bujnowicz 9m-ce 100m stylem grzbietowym i 10m-ce stylem dowolnym
🏆Zuzanna Kunert 14m-ce 200m stylem klasycznym i 17m-ce 200m stylem zmiennym

💪Karina Łysakowska została najlepszą zawodniczką zawodów (w punktacji Fina za 4 starty) 13 lat
💪Amelia Kaczmarek zajęła 3 miejsce w klasyfikacji najlepszej zwodniczki 12 lat
💪Julia Ber 4 zawodniczką 12 lat
💪Antonina Sulak 5 zawodniczką 13 lat
💪Wiktoria Rucińska 8 zawodniczką 13 lat
💪Filip Figiel 5 zawodnikiem 12 lat
💪Oskar Nuszczyński 6 zawodnikiem 12 lat
💪Patryk Misztal 6 zawodnikiem 13 lat

W pierwszym dniu Międzywojewódzkim Drużynowych Mistrzostw Młodzików w Skierniewicach zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Młodzików w Skierniewicach zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki wywalczyli aż 12 medali (2z, 5s, 5b). Podopieczni trenera Roberta Bujnowicza zajęli następujące miejsca:

🏆Wiktoria Rucińska 1 m-ce 100m stylem klasycznym i 6 m-ce 400m stylem dowolnym
🏆Karina Łysakowska 1 m-ce 100m stylem motylkowym i 2 m-ce 400m stylem dowolnym
🏆Antonina Sulak 3m-ce 200m stylem grzbietowym i 4 m-ce 400m stylem dowolnym
🏆Patryk Misztal 3m-ce 100m stylem motylkowym i 3m-ce 100m stylem klasycznym
🏆 Amelia Kaczmarek 2 m-ce 100m stylem klasycznym i 3m-ce 400m stylem dowolnym
🏆Julia Ber 2m-ce 100m stylem motylkowym i 4m-ce 400m stylem dowolnym
🏆Filip Figiel 2m-ce 200m stylem grzbietowym i 5m-ce 400m stylem dowolnym
🏆Oskar Nuszczyński 4m-ce 200m stylem grzbietowym i 7 m-ce 400m stylem dowolnym
🏆Klaudia Bujnowicz 8m-ce 200m stylem grzbietowym i 8m-ce 400m stylem dowolnym
🏆Jagoda Lewandowska 8 m-ce 100m stylem klasycznym i 19m-ce 200m stylem grzbietowym
🏆Zuzanna Kunert 11m-ce 100m stylem motylkowym i 20m-ce 100m stylem klasycznym
🏆🏆🏆Sztafeta 4x50m 3m-ce stylem dowolnym w składzie: Amelia Kaczmarek, Julia Ber, Oskar Nuszczyński, Filip Figiel
🏆🏆🏆Sztafeta 4x50m 2m-ce stylem zmiennym w składzie: Antonina Sulak, Wiktoria Rucińska, Karina Łysakowska, Patryk Misztal

Wyniki i lista startowa