Otyliada

W sobotę 30.03 oraz niedzielę 31.03 UKS”Piątka” Konstantynów Łódzki będzie reprezentować Nasze miasto na ogólnopolskich zawodach pod patronatem Otylii Jędrzejczak (złotej medalistce olimpijskich, rekordzistce świata, najlepsza Polska pływaczka w historii).
Otyliada zgomadziła blisko 750 zawodników z 90 klubów. W zawodach udział brały również zespoły z Ukrainy i Białorusi, dzięki czemu Otyliada otrzymała miano zawodów międzynarodowych. Nasi najmłodsi zawodnicy przeszli prawdziwy chrzest bojowy, ogranizacyjny i startowy. Gratulacje dla Wszystkich.
Poziom sportowy był bardzo wysoki, tym większe gratulacje dla zawodników, kórzy uzyskali najwyższe miejsca rankingowe. Dwa medale wywalczyła Matylda Kuchcińska srebro na 50m klas oraz brąz na 100m klas.
Czołowe miejsca zajmowali: Batłomiej Dudziński V m-ce 50 grzb i VI m-ce na 50 dow, Kowalczyk Zofia V m-ce 100m grzbietem, Kamila Naji VI m-ce 400 dow,
Graulacje dla wszystkich
W rozszerzeniu listy startowe oraz wyniki

wyniki i listy