Powitanie Lata

W najbliższą sobotę 08.06.2019 odbędą się zawody pływackie „Powitanie Lata” dla zawodników UKS-u. W imprezie sportowej udział będą brali najmłodsi adepci sztuki pływackiej od r2012 do 2008. Sobotnie zmagania będą miały charakter pokazowy. Spotykamy się o godz. 7.50 na basnie CSiR w Konstantynowie Łódzkim. Pierwsza część będzie poświęcona Naszym najmłodszym sportowcom. Tuż po zakończeniu zmagań zawodników czyli około 9.30-9.45 postaramy się rozpocząć sztafety rodzinne. Zapraszamy!!!
Dzisiaj na basenie Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim rozegrano zawody pływacki „POWITANIE LATA” dla najmłodszych zawodników UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki?
Najwięcej emocji wzbudziła rywalizacja sztafet rodzinnych, których zgłosiło się aż 34 na start
Gratulujemy wszystkim uzyskanych wyników oraz kibicom, którzy zapełnili całkowicie 2 trybuny
WYNIKI w rozszerzeniu