Powitanie Lata

W najbliższą sobotę 08.06.2019 odbędą się zawody pływackie „Powitanie Lata” dla zawodników UKS-u. W imprezie sportowej udział będą brali najmłodsi adepci sztuki pływackiej od r2012 do 2008. Sobotnie zmagania będą miały charakter pokazowy. Spotykamy się o godz. 7.50 na basnie CSiR w Konstantynowie Łódzkim. Pierwsza część będzie poświęcona Naszym najmłodszym sportowcom. Tuż po zakończeniu zmagań zawodników czyli około 9.30-9.45 postaramy się rozpocząć sztafety rodzinne. Zapraszamy!!!
Dzisiaj na basenie Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim rozegrano zawody pływacki „POWITANIE LATA” dla najmłodszych zawodników UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki🏊
Najwięcej emocji wzbudziła rywalizacja sztafet rodzinnych, których zgłosiło się aż 34 na start
Gratulujemy wszystkim uzyskanych wyników oraz kibicom, którzy zapełnili całkowicie 2 trybuny
WYNIKI w rozszerzeniu