MM i PP w dwuboju i trójboju nowczesnym

12.10 w sobotę odbędą się zawody w dwuboju nowoczesnym dla młodzików. Impreza ma charakter Mistrzowski, czyli jest najważniejszą w obecnym sezonie.
12-13.10 w weekend rozgrany zostanie II Puchar Polski w dwuboju i trójboju nwoczesnym
W rozszerzeniu CZYTAJ znajduje się kwestionariusz niezbędny do udziału w Mistrzostwach Młodzików oraz Pucharu Polski w dwuboju i trójboju rozgrywanego w Warszawie. Wypełniony proszę dostarczyć do trenera.
Wyjazd 12.09 o godz 8.00 dla młodszych, czyli 2008 i młodsi powrót ok 18-19.00
dla zawodników starszych tzn rocznik 2007 2006 2005 i 2004 wyjazd 10.00
Trzymamy kciuki za podopiecznych trenerów Robert Bujnowicz, Roberta Żołądka, Sylwestra Karpisza i Tomasza Kotusa
Zawody dofinansowane przez Starostwo Pabianickie
Świetnie spisali się podopieczni trenerów Roberta Bujnowicza, Tomasza Kotusa i Roberta Żołądka na Pucharze Polski, który rozegrano 12-13.09.2020roku na obiektach

AWF Warszawa Jedny medal zdobyła Kariana Łysakowska, a oprócz Niej w czołowej dziesiatce GRAN PRIX Polski znalazły się: VI m-ce Sulak Antonina, VII Adamczyk Katarzyna, VIII Olczak Liwia, IX Kaczmarek Amelia. W stolicy do rywalizacji zgłosiło się blisko 130 zawodników
W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików młodzi zawodnicy

UKS Piątka Konstantynów Łódzki

świetnie się spisali w dwuboju nowoczesnym (pływanie i bieganie), które odbyły się na obiektach

AWF Warszawa

w Warszawie. Dla większości był to debiut na tak dużej ogólnopolskiej imprezie. W czołowej dziesiątce swoich roczników rywalizację ukończyli: w kat 9latków IV m-ce Alicja Adamczewska, V m-ce Nikodem Nowak, VI m-ce Wojciech Markiewicz, w kat 10latków V m-ce Dagmara Przyrowska, w kat 11latków V m-ce Kowalczyk Zofia, X m-ce Marcel Krata, w Kat 12 latków Natalia Głogowska zajęła VIIą lokatę

Kwestionariusz