Spotkanie z Mistrzem

W czwartek w szkole podstawowej nr 2 odbyło się spotkanie z Mistrzem. Naszym gościem była Milena Karpisz, absolwentka SP2 oraz wychowanka UKS Piątka Konstantynów Łódzki. W spotkaniu udział wzięło ponad 80 członków UKS Piątka z klas sportowych. Naszego gościa specjalnego powitała dyr Kinga Olifierowicz, a w spotkaniu uczestniczyli, wychowawca Mileny z klas I-III p.Grażyna Napieralska oraz tata p.Sylwester Karpisz. Milena opowiadała o swojej ponad 18-letniej przygodzie sportowej, która wciąż trwa. Wspomniała o prawdziwym życiowym hobby jakim był sport oraz o ogromnej pomocy rodziców w organizacji życia codziennego. Opowiedziała o własnej motywacji, która pozwoliła Jej wytrwać w sporcie na najwyższym poziomie po dziś dzień i pełnym zaangażowaniu rodziców w drodze do spełnienia marzeń sportowych. Opisała swoje największe sukcesy sportowe i przybliżyła plany na przyszłość. Obecnie studiuje i trenuje na uczelni San Diego State University California w USA. Nie brakowało również wspomnień wychowawczyni, która z dumą opowiadała o przygotowaniu Mileny do każdego dnia lekcji. Podkreśliła również zaangażowanie Mileny w życie szkoły i udział w akademiach szkolnych, mimo codziennych systematycznych treningów.

Dla Nas spotkanie Mileną, było to duża motywacja na dalszej drodze kariery i olbrzymia przyjemność gościć konstantynowiankę z sukcesami w Naszej szkole

Zdjęcia ze spostkania dostępne na FACEBOOKu