Zawody dwubojowe

W sobotę 26.09 w Radomsku odbędą się zawody dwubojowe dla roczników 2008-2012. Każdy z uczestników będzie rywalizował na dystansie 50m stylem dowolnym oraz 600m biegu. Zawody rozpoczynają się na basenie basen MOSiR ul. L.Czarnego 22 o godz. 9.00, około 13.30 rozpocznie się bieg na boisku szkolnym PSP nr 2

Trzymamy kciuki za podopiecznych trenerów Roberta Żoładka, Przymysława Fisiaka, Sylwestra Karpisza i Tomasza Kotusa
Bardzo dobrze spisali się zawodnicy UKS Piątki Konstantynów Łódzki w pierwszych zawodach sezonu 2020/2021. W zawodach dwubojowych w Radomsku, spośród blisko 120 uczestników z 6 klubów, konstantynowianie wywalczyli 10 medali 3-3-4.
Złote medale zdobyli Franciszek Sztaudynger, Nikodem Nowak oraz Hanna Sztaudynger
Srebro zdobyli: Laura Grudzińska, Wiktor Iskra i Grabowski Piotr
Brąz wywalczyli: Zofia Kowalczyk, Luniak Aleksander, Śmigielski Albert i Wojciech Głowacki
Ponadto wyróżniania za miejsaca IV-VIII otrzymali: Krajewski Jan, Tomaczyk Patryk, Mroczek Ksawery, Płaczek Mikołaj, Chmielewski Antoni, Dudziński Bartłomiej, Markiewicz Wojciech, Nowogórski Wiktor, Antczak Szymon, Żołądek Julian, Leśniewski Oliwier, Bednarczyk Tymoteusz, Dusiński Paweł, Krata Marcel, Dębska Julia, Koszańska Apolina, Kotus Maria, Ciszyk Milena, Luniak Helena, Luniak Antoniana, Adamczewska Alicja, Ambroż Maja, Przyrowska Dagmara, Peiko Maria, Płaczek Katarzyna, Ciszyk Iga, Wawrzyniak Amelia, Głogowska Natalia, Wawrzyniak Natalia, Borowska Wiktoria
Gratulacje składamy wszystkim zawodników, w szczególności najmłodszym, dla których były to pierwsze oficjalne zawody w karierze zawodniczej. Życzymy powodzenia i równie udanych startów w przyszłości
WYNIKI W ROZSZERZENIU
W załaczniku po pobrania ankieta – niezbędna do uczestnictwa w zawodach

Kwestionariusz Ankieta-Covid#mce_temp_url# – Kliknij i rozpocznij pobieranie