Nadzieje Olimpijskie

Nadzieje Olimpijskie są zawodami juniorskimi, a start w nich możliwy jest tylko dla kadrowiczów i reprezentantów Polski. Sam awans i możliwość startu jest już nagrodą. W silnej stawce, głównie Polskich zawodników, swoją pierwszą przygodę z kadrą narodową zaliczyły Antonina Sulak i Karina Łysakowska podopieczne trenera Roberta Bujnowicza. Nasze dziewczęta wystartowały tylko w konkurencji pływackiej 200m, po której zajmowały odpowiednio III i I lokatę. Z laserranu (czyli bieg połączony ze strzelaniem) wykluczyła ich kontuzja. Barw reprezentacji Polski dzielnie bronili już doświadczeni zawodnicy UKS Piątki Konstantynów Łódzki: Patrycja Petera i Bartłomiej Piechota. Spośród podopiecznych trenera Roberta Żołądka wysokie VIII m-ce zajął Bartek, Patrycja ukończyła na XVIII-ej pozycji.

Gratucje!!!
II dzień
W drugim dniu zawodów do rywalizacji indywidualnej przystąpili czwórboiści. W kategorii U19 pewne zwycięstwo odniosla konstantynowianka Ewa Pydyszewska (wychowanka UKS-u). W stawce ponownie wystartowali juniorzy młodsi z Konstantynowa Łódzkiego. Zarówno Patrycja jak i Bartek zaprezentowali się dość solidnie w starciu z, o dwa lata starszymi kolegami. Podopieczna trenera Roberta Żołądka w kategorii dziewcząt zajeła XIV-tą lokatę w kategori chłopców Bartek uplasował się na XIX-ej pozycji
Gratulacje!!!
Wyniki w rozszerzeniu

Wyniki