Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego

10 medali (z 1, s 2, b 7) na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików Województwa Łódzkiego

W niedzielę 6 grudnia w Opoczyńska Fala w Opocznie odbyły się MDMM w których podopieczni trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki w klasyfikacji drużynowej wywalczył b. wysokie 3 miejsce w Województwie Łódzkim

W klasyfikacji indywidualnej za 4 starty bardzo wysokie 2 miejsce wywalczyła wśród dziewcząt Amelka Kaczmarek,

3 miejsce Julia Ber, 6 miejsce Wiktoria Borowska a 8 miejsce wśród chłopców Filip Figiel

Zawodnicy „Piątki” w startach wywalczyli następujace miejsca:

Amelia Kaczmarek 100m stylem dowolnym, 200m stylem motylkowym, 200m stylem zmiennym, 5 m-ce 100m stylem klasycznym

Julia Ber 100m stylem motylkowym, 400m stylem dowolnym, 100m stylem dowolnym i 4 miejsce 200m stylem zmiennym

Filip Figiel 400m stylem dowolnym, 4 miejsce 100m stylem dowolnym i 100m stylem grzbietowym, 7 miejsce 100m stylem motylkowym

Oskar Nuszczyński100m stylem grzbietowym, 4 miejsce 200m stylem grzbietowym i 9 miejsce 100m stylem dowolnym

Wiktoria Borowska 100m stylem dowolnym, 4 miejsce 400m stylem dowolnym, 6 miejsce 200m stylem zmiennym, 9 miejsce 100m stylem klasycznym

Kamila Naji 9m-ce 400m stylem dowolnym, 10 m-ce 200m stylem klasycznym, 11 m-ce 100m stylem klasycznym, 12 m-ce 100m stylem dowolnym

Hania Ciszyk 9 m-ce 200m stylem grzbietowym i 9 m-ce 200m stylem klasycznym

Sztafeta w składzie Julia Ber, Amelia Kaczmarek, Oskar Nuszczyński, Filip Figiel wywalczyła srebrny medal w konkurencji 4x50m stylem dowolnym i 6 miejsce w konkurencji 4x50m stylem zmiennymWYNIKI