Zawody pokazowe UKS Piątka Konstantynów Łódzki

W dniach 21-22.12.2020 zostały rozegrane pokazowe zawody pływackie dla klas I-IV. Zgodnie z zasadmi epidemiologicznymi, każdy rocznik uczestniczył o wyznaczonej godzinę. Zawody zostaną retransmitowane na youtubie w linku poniżej. Każdy z uczetników rywalizował na dystansie zgodnym z predyspozycjami wiekowymi i każdy spisał się bardzo dobrze. Dla większości były to pierwsze zawody w karierze. Gratulujemy i życzymy dalszych postępów. Partnerem imprezy był BANK BNP PARIBA

W rozszrzeniu CZYTAJ znajdują się wyniki i link do transmisji z zawodów

W rozszerzeniu wyniki wszystkich roczników
Relacja z zawodów klasy IIIej oraz I i IV dostępne chwile po 20 ej
We wtorek podczas treningu na starszych zawodników UKS Piątka Konstantynów Łódzki czekała miła niespodzianka. Starostwo Pabianickie przekazało upominki w ramach Pabianickiej Gali Sportu 2020. Listy gratulacyjne wręczali dyr. CSiR Cezary Petrus oraz radny Robert Bujnowicz.
Dziękujemy!!!

Wyniki zawodów Pełne

film klasy II i III  cz1 dzień I
Film klasy I i IV  cz2 dzień II