Mistrzostwa Polski juniorów młodszych 14lat

W Ostrowcu Świętokrzyskim w dniach 18-120.12.2020 rozgrywane są Mistrzostwa Polski w pływaniu zawodników z rocznika 2006. Dla 14latków jest to pierwsza impreza sportowa z cyklu Mistrzostw Polski. Do udziału zakwalifikowali się czworo podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza: Antonina Sulak, Karina Łysakowska, Wiktoria Rucińska, Karol Kryszczuk.

Transmisja z MP oraz WYNIKI dostępne w rozszerzeniu

I dzień – finał A Kariny na 100 mot i Antosi na 400zm
Bardzo dobrze spisali się Nasi 14latkowie w pierwszym dniu MP. W 100% rekordy życiowe pozwoliły osiągnąć wysokie miejsca. Tuż za podium Mistrzostowstw Polski uplasowały się Karina Łysakowska na 100m motylkowym oraz Antonina Sulak na 400m zmiennym.
II dzień – SREBRO KARINY ŁYSAKOWSKIEJ oraz wysokie IV m-ce Antoniny
Fantastyczny wyścig rozegrała dziś podopieczna trenera Roberta Bujnowicza, Karina Łysakowska została wicemistrzynią Polski na 50m motylkowym. Bardzo dobry występ zanotowała też Antonina Sulak na 200 zmiennym. Na XI m-cu w Polsce ukończyła wyścig Wiktoria Rucińska w konkurencji 200zmiennym
III dzień – 2 finały A
Trzeci dzień bardzo dobrych występów podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza. Zarówno Karina jak i Antosia awansowały do finału A MP. Ostatecznie Karina zajęła bardzo wysokie IV m-ce na 100 dow, do medalu zabrakło zaledwie 0,04 sekundy. Antonina uplasowała się na VIII M-cu na 200 motylkowym. Wiktoria Rucińska wywalczyła XVI m-ce na 200 klasycznym
Gratulacje!!!
WYNIKI w rozszerzeniu

Wyniki  i transmisja 14latków