Zawody Pływackie „Powitanie Wiosny”2021

11.03.2021 odbyły się zawody pływackie „Powitanie Wiosny” w CSiR w Konstantynowie Łódzkim. Zgodnie z postanowieniami sanitarnymi, rywalizowaliśmy w czterech grupach wiekowych tzn klasy I, II, III i IVe. W rywalizacji uczestniczyło blisko 100 zawodników z konstantynowskich szkół. W zależności od wieku, rywalizowano na dystansach od 25m do 100m wszystkimi stylami pływackim. Gratulacje dla wszyskich zawodników, za bardzo sportową postawę podczas wyścigów – już nie możemy doczekać się zawodów sportowych w wojewódzkim wydaniu.

P.S. Zawody zostały sfilmowane. Postaramy się przeprowadzić retransmisję (link będzie dostępny w ciągu 48h – prosimy o cierpliwość:). Zdjęcia z zawodów dostępne wieczorem na fejsie

Zawody poprowadzili wolontariusze w ramach akcji Program Klub 2021

W ROZSZERZENIU LINK DO FILMU Z ZAWODÓW
Wyniki w rozszerzeniu (kliknij czytaj więcej odszukaj link)

Wyniki do pobrania

p.s. Zachęcamy do polubienia strony na FACEBOOKu
Link do film z zawodów – z każdym kolejnym razem się uczymy, zawiódł nas sprzęt