Puchar Polski w czwórboju

13-14 marca podopieczni trenerów Roberta Żołądka i Roberta Bujnowicza będą startować w kolejnej edycji Grand Prix juniorów. Na obiektach WOSiR w Drzonkowie zmierzą się w konkurencjach czwórboju i trójboju nowoczesnym. Konstantynowianie będą rywalizować w stawce 136 zawodników z 7 państw

Powodzenia!!!
12 marca br. Burmistrz Konstantynowa Łódzkiego Robert Jakubowski podpisał z przedstawicielami Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Konstantynów Łódzki, umowy dotyczące realizacji zadań z zakresu sportu na terenie gminy Konstantynów Łódzki w roku 2021. Wierzymy, że wsparcie Urzędu Miasta Konstantynów Łódzki, będzie przynosić sukcesy na miarę wychowanków Naszego klubu: Jakuba Kraski, Justyny Burskiej, Mileny Karpisz, Ewy Pydyszewskiej, Tatiany Dąbrowskiej, Cypriana Cybulskiego, Bartosza Skóry i wielu innych. Dziękujemy za wsparcie sportu pływackiego i pięciobojowego.