MDMM 12-13latków

W Skierniewicach zmierzy się 13 łódzkich drużyn w rywalizacji na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12-13latków. Udział zgłosiło blisko 125 uczestników wraz z reprezentantami Konstantynowa Łódzkiego. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Tomasza Kotusa z r 2008-2009.

Reprentantki Konstantynowa Łódzkiego w barwach Piątki, mimo okrojonego składu, bardzo dzielnie broniły honoru barw klubowych. Indywidualne występy należy uznać za dobre. Każda z dziewcząt w 4 startach wywalczyła conajmniej 50% rekordów życiowych. Najlepszą okazała się zdobywczyni dwóch medali Matylda Kuchcińska (złoto na 200 klas i brąz na 100 klas). Matylda w klasyfikacji na najlepszą zawodniczkę r 2009, uplasowała się na IV-tym m-cu. Wśród starszych zawodniczek z rocznika 2008, tuż za podium, dwukrotnie IV m-ce zajęła Natalia Głogowska na 100m motylkowym i 200m grzbietem. W klasyfikacji klubowej dzewcząt bardzo wysokie II m-ce zajęły podopieczne trenera Tomasza Kotus z r2008. Dla drużyny punktowały: Głogowska Natalia, Borowska Wiktoria, Naji Kamila, Ciszyk Hanna, Ziaja Gabriela
Gratulacje!!!
WYNIKI i Harmonogram w rozszerzeniu

Wyniki i ankieta