Mistrzostwa okręgu łódzkiego 9,10,11 latków

W Mistrzostwach Okręgu Łódzkiego w pływaniu, rozegranaych w Łodzi 10.04.2021, UKS Piątka KŁ zdobyła 5 (1-1-3) medali. Tytuł mistrzowski zdobyła Laura Grudzińska na 25m grzbietem. Srebro wywalczył Franciszek Sztaudynger na 50m dowolnym. Brązowe medale zdobyli: Tymoteusz Bednarczyk III m-ce na 50m dow, Hania Sztaudynger III m-ce 25m motylkowym oraz Maciej Kwaśniak III m-ce 25m motylkowym. Wśród wyróżniownych znaleźli się: Bednarczyk Tymoteusz, IV m-ce 100m dow, szatefta zmienna 4x50m w składzie: Dagmara Przyrowska, Franek Sztaudynger, Tymoteusz Bednarczyk, Maria Peiko, Maja Ambroż IV m-ce 50m klas, Anna Głowacka IV m-ce 25m mot, Norbert Lewandowski IV m-ce 25 mot, Dagmara Przyrowska V m-ce 50m grzb, Julia Dębska V m-ce 25 mot, Bernat Paulina VIm 50 klas, Mikołaj Jóźwiak VI m-ce 50 grzbietem, Milena Ciszyk VI m-ce 25 mot, Wojciech Krta VI m-ce 25 mot, Franciszek Sztaudynger VI m-ce 100 klas. Wszystkim podopiecznym trenerów Roberta Żołądka, Sylwestra Karpisza i Tomasza Kotusa należą się ogromne gratulacje za bardzo ambitną postawę i 100% rekordów życiowych.

Wyniki i być może transmisja z zawodów dostępna w linku w rozszerzeniu czytaj

WYNIKI i ew link do transmisji