III Puchar Polski Juniorów Młodszych

11-osobowa kadra Piątki Konstantynów Łódzki weźmie udział w III Pucharze Polski Juniorów Młodszych w dwuboju i trójboju nowoczesnym. Do Władysławowa delegowaliśmy podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa w roczników 2006-2008. zawody rozpoczynają się w sobotę 1.05.2021 od strzelania, popołudniu rywalizować będziemy na arenie pływackiej. W niedzielę nastąpi rozstrzygnięcie podczas biegu.

Trzymamy kciuki!!!
Bardzo dobry występ w III Grand Prix Juniorów Młodszych pięcioboju nowoczesnego zanotowali reprezentanci Konstantynowa Łódzkiego. Podopieczna trenera Roberta Bujnowicza, Antonina Sulak wywalczyła III m-ce w trójboju. Antosia bardzo systematycznie odrabiała straty po strzelaniu. Z XVtej pozycji, po pływaniu (które WYGRAŁA) awansowała na VIIą, a dzięki dobrej dyspozycji biegowej wskoczyła na podium. Wysokie IX m-ce zanotował Amelia Kaczmarek. W dwuboju coraz lepiej radzą sobie podopieczne trenera Tomasza Kotusa. Rekordy życiowe na basenie i na bieżni pozwoliły na awans w klasyfikacji końcowej względem poprzedniego Pucharu Polski. Najwyżej sklasyfikowana została Natalia Głogowska na VII ej pozycji
GRATULACJE!!!
Wyniki w rozszerzeniu