III runda Ligi Dzieci

Spośród 217 zawodnik z 17 klubów, 17 reprezentantów UKS Piątki Konstantynów Łódzki zgłosiło udział do zawodów pływackich III rundy Ligi Dzieci. Impreza sportowa rozgrywana w Skierniewicach 05.03.2020 jest najtrudnieszą dla zawodników, z całorocznego cyklu. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza, Roberta Żołądka i Tomasza Kotusa
W rozszerzeniu link do list i wyników
Początek sezonu wiosenno letniego, jest bardzo udany dla konstantynowskiej młodzieży, trudniącej się pływaniem. W każdej imprezie sportowej zawodnicy UKS Piątki zdobywają pozycje na podium. Nie inaczej było w Skierniewicach. Podopieczni trenerów Roberta Bujnowicza, Roberta Żołądka, Tomasza Kotusa zdobyli 7 medali (1-1-5). Mistrzyni Łodzi nie pozostawiła żadnych złudzeń dla konkurentek, Amelia Kaczmarek pewnie zwyciężyła w konkurecji 100 motylkiem. Srebrny krążek wywalczyła sztafeta 4×50 zmiennym z rocznika 2008 w składzie: Wawrzyniak Natalia, Naji Kamila, Głogowska Natalia, Borowska Wiktoria. Brązowe medale zdobyli: Natali Głogowska w Konkurecji 100 mot, Ber Julia na 400 dow w kat 13latek, Figiel Filip na 400dow, Kuchcińska Matylda na 400dow w kat 11latek oraz Sztafeta 6×50 klasycznym w składzie: Kaczmarek Amelia, Ber Julia, Głogowska Natalia, Naji Kamila, Kuchcińska Matylda, Wawrzyniak Amelia.
GRATULACJE!!!

LISTY I WYNIKI