Letnie Mistrzostwa woj.Łódzkiego Puchar Polski w dwuboju

Sezon startowy nabiera rozpędu. W ostatni majowy weekend 29-30.052021 zostaną rozegrane dwie duże imprezy sportowe. Pierwszą będzie Puchar Polski Juniorów Młodszych w dwuboju. Grand Prix Warszawy będzie ostatnią szansą dla zawodników, na awans do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w piecioboju nowoczesnym(Cetniewo 11-13.05.2021). Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Tomasza Kotusa, którzy jeszcze wciąż starają się o awans na główne  zawody sezonu 2021.

W Łodzi, do rywalizacji o miano mistrza woj. łódzkiego przystąpią zawodnicy z roczników 2009 i starsi. Udział zgłosiło ponad 300 uczestników z 31 klubów. Barw UKS Piątki Konstantynów Łódzki, w Letnich Mistrzostwach Makroregionu Łódzkiego, będzie broniło 21 podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza, Roberta Żołądka i Tomasza Kotusa
W rozszerzeniu dostępne WYNIKI imprezy
POWODZENIA!!!
Bardzo dobre starty zanotowali zawodnicy Piątki w ostatnie rudzie Grand Prix w dwuboju juniorów młodszych. Kolejne życiówki pozwoliły na awans naszych zawodniczek w klasyfikacji IV edycji Pucharu Polski. W kat najmłodszej U12 III m-ce zajęła Maria Peiko, w kat U14 VI-tą lokatę wywalczyła Natalia Głogowska, a na X-tej pozycji znalazła się Natalia Wawrzyniak. W czołowej 20 zanalazły się Wiktoria Borowska na XIX m-cu i Gabriela Ziaja na XX-tym m-cu