18 medali w mistrzostwach Łodzi

Dobrą dyspozycję pokazali Konstantynowianie podczas Otwartych Mistrzostw woj. łódzkiego w pływaniu. Trenerów najbardziej cieszy fakt zwycięstw w klasyfikacji klubowej progresu zawodników. Faktycznie padło sporo życiówek. Spośród 18 medali (VII m-ce w klasyfikacji medalowej) UKS Piątka wywalczyła 8 złotych 4 srebrne i 6 brązowych. Wśród 8 złotych medali konstantynowski klub zwyciężył 6-ciokrotnie w klasyfikacji OPEN. Nasi juniorzy zwyciężyli w każdej konkurencji stylem klasycznym, Bartosz Skóra wygrał na 50m 100m 200m, Dawid Romanowski okazał się najszybszym kraulistą, zwyciężył na 50m i 100m dowolnym. Obaj podopieczni trenera Tomasza Kotusa uzyskali najwartościowsze wyniki Mistrzostw Łodzi i zwyciężyli w klasyfikacji najlepszych zawodników Mistrzostw Łodzi. Miła niespodziankę sprawił Patryk Leśniewski osiągając zwycięstwo na 50m grzbietowym. Stawkę złotych medalistów UKS-u uzupełniają Rucińska Wiktoria na 50m klasycznym oraz Karina Łysakowska na 50m motylkowym. Srebne krążku zdobywali: Karina Łysakowska na 100 dowolnym, Antoniana Sulak na 800m dowolnym, Rucińska Wiktoria na 100m klasycznym, Kaczmarek Amelia na 50m dow. Brązowe medale wywalczyli: dwukrotnie Karina Łysakowska na 50m dow i 400m dowolnym, Sulak Antonina 400m zmiennym, Sterniczuk Weronika 100m klasycznym, Skóra Bartosz 50m motylkowym, Kaczmarek Amelia 200m zmiennym

Gratulacje!!! dla wszystkich podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza, Roberta Żołądka i Tomasza Kotusa
W rozszerzeniu dostępne linki