Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych w Pięcioboju

We Władysławowie w weekend 11-13.06.2021 odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Blisko 200 zawodników i zawodniczek z 26 klubów, zakwalifikowanych, podczas 4 edycji Pucharów Polski, rywalizować będzie w dwuboju i trójboju nowoczesnym walcząc o tytuł Mistrza Polski tej kategorii wiekowej. W piątek odbędzie się weryfikacja, na sobotę zaplanowano starty indywidualne, a w niedziele rozegrane zostaną sztafety. Z Konstantynowa Łódzkiego kwalifikację uzyskał 15 zawodników. Powodzenia dla podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa

Najwyższe miejsca w Mistrzostwach osiągnęli podopieczni trenera Roberta Bujnowicza. Indywidualnie wysokie lokaty zdobyły Antonian Sulak V m-ce i Amelia Kaczmarek X m-ce w trójboju kat U 16. W wyścigach sztafetowych najlepiej zaprezentowali się Antosia Sulak i Filip Figiel na XIII m-ce oraz Amelia Kaczmarek i Bieniecki Stefan XIV m-ce. Młodsi zawodnicy w konkurencji dwubojowej plasowali się za czołową dziesiątką. Spośród podopiecznych trenera Tomasza Kotusa najwyżej sklasyfikowane zostały Natalia Głogowska XII m-ce i Wiktoria Borowska XV m-ce oraz w wyścigu sztafetowym Natalia z Wiktorią zajęły X m-ce, na XIII-tej pozycji dobiegły Gabriela Ziaja i Natalia Wawrzyniak
Gratualcje!!!
W rozszerzeniu link do wyników i akniety